Sildid

Toimetuse lemmik: Vestige Verdant – kodumaine luksus

04 apr. Toimetuse lemmik: Vestige Verdant – kodumaine luksus

Vestige Verdant

Vestige Verdant

Kindlasti on iga 30ndatesse eluaastatesse vaikselt jõudev naine hakanud mõtlema, kuidas säilitada värskus ning noorus, seda eelkõige näo piirkonnas. Ka meie oleme sellele oma mõtted suunanud. Praeguseks hetkeks on Vestige Verdant turul kindla koha leidnud paljude lemmikuna, ka meie vahvast riigist väljaspool. Seda eelkõige lihtsal põhjusel – toimib! Päriselt.

Hype brändi esimese toote, näomaski, ümber on olnud piisavalt suur ning meie toimetusel võttis omajagu aega, et sellele rongile hüpata. Ent siiski! Esimene kohtumine tootega oli sügisesel Ilumessil, kus vihjas tumepruuni määrde efektiivsusest ka brändi vankumatu vaprus hinna hoidmisel, samal ajal kui teised kauplejad üksteise võidu parimat deal’i pakkusid. See hetk oli intrigeeriv, esindajad olid mõnusa muigega ning kaunis kindlad, et nende toode on väärt tervet hinda ning klient ei pea pettuma.

Tol saatuslikul päeval oli arvamusi erinevaid. Kes meist oli silmapilk vaimustuses peale esimest katsetust, kellel võttis toote võlude nägemine kauem aega. Tõsi ta on, esimene kord oli külmaksjättev. Samamoodi läksid ka järgevad paar kasutuskorda, kuniks saabus see efekt millest on räägitud palju. Eriti tõhus kui teha korralik puhastus, koorimine ning alles siis mask, lõpetades rituaal mõnusa niisutava kreemiga enne ööund. Hommikul vaatab peeglist vastu inimene, kes on silmnähtavalt puhanud ning õnnelikum. Samas, toode toimib ka ilma tervet protsessi tehes. Küll aga peaks iga tundlikuma nahaga naine pidama meeles üht – toode võib ajutiselt näo õhetama panna ning ehk ka kerge paistetuse üles lüüa, seega päris enne-sündmusele-minekut mask see ei ole, pigem ikka päev varem kasutamiseks.

Mask aga ei jäänud brändi ainukeseks tooteks, üsna pea järgnes kollektsioonis siidine seerum. Katsetades toodet võiks öelda, et tegu on pigem näoõli kui seerumiga. Ent see väike detail ei olegi siinkohal niivõrd oluline. Mis on aga oluline on fakt, et seerum niisutab! Niisutab terveks päevaks. Eriti sobilik pigem kuivema nahaga ning kasutades seda nii hommikul kui ka õhtul. Meie toimetus eelistab seda just päevasel ajal kõige enam – mõnus, pehme, siidine niisutatud nägu terveks päevaks! Äärmiselt meeldiv. Kui nüüd aga teha maski ja seerumi combo, võib juba ette kujutada, mis on tulemuseks. Pehme, puhanud, sile ning õnnelik nahk. Ning hea välimus aitab kaasa ka sama säravale sisemusele.

Tõeline kodumaine pärl, mis on väärt oma hinda, ning enamgi veel – on väärt Sinu ilu!

Tags:
Kommentaare pole

Vabandust, kommenteerimine on hetkel suletud.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Just leave your valid email address below.
Email Quantity We won't share your address with anybody else.