Sildid

Toimetuse lemmik: Macadamia Natural Oil – absoluutne pärl juuksehoolduses

23 apr. Toimetuse lemmik: Macadamia Natural Oil – absoluutne pärl juuksehoolduses

Kes meist ei sooviks kauneid juukseid, eriti selliseid lendlevaid kiharaid nagu võime näha moelavasid või staaride õlgasid kaunistamas? Eks saladus ongi see, et kõige alus on korralikult hooldatud ning niisutatud juus. Ent valik on meil suur, erinevaid tooteid on niivõrd palju ning reklaam on ühel brändil võimsam kui teisel. Millist siis ikkagi valida?

Meie toimetus on kokku puutunud suurema osa valikuga, mis Eesti turul saada on. Nii salongikaubaga kui ka mainstream toodetega. Kuldne reegel on siin siiski üks – toode ei tohi sisaldada silikoone. Silikoonid jätavad mulje puhastest ning tervetest juustest, reaalsus on aga see et iga kasutuskorraga lisandub juustele vaid uus kiht silikooni, mis maskeerib ära eelmise pesukorra töö. Ja seda saab välja vaid sügavpuhastava shampooniga. See on see nö salongiefekt, teate ju küll?

Kuna valik on suur ning hinnaklass lai, leiab kvaliteeti ka mõistliku hinnaga. Siin tulebki mängu Macadamia Natural Oil.

Kasutegureid on küllaga – kvaliteettoodet kulub vähem, seega kestab see kauem. Macadamial on lisaks pakkuda kogu tootevalikut erinevas suuruses pakendites, alustades pisikestest pudelitest lõpetades väga suurte 1L pakenditega. Ka on nende tooted niivõrd universaalsed, et sobivad pea igale juuksetüübile. Toimetuse kõige lemmikum pluss on aga hoopis midagi muud! Macadamia vähendab juuste kuivatamise aega ca 25%, mis on eriti oluline kiire elutempo juures.

Paneme kirja oma kõige-kõige lemmikumad, mida võib kasutada koos, kombineerida või hoopis kasutada eraldi. Sobivad ka igapäevaselt: Rejuvenating shampoo, Moisturizing rinse, Healing oil treatment, Healing oil spray, Nourishing leave-in cream

Ka on paar toodet, mida eelistame hoida pigem erilisteks hetkedeks: Deep repair masque, Flawless cleansing conditioner

Head avastamist ning kasutamist!

 

 

Kommentaare pole

Vabandust, kommenteerimine on hetkel suletud.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Just leave your valid email address below.
Email Quantity We won't share your address with anybody else.