Sildid

Superfit.ee blogi: Naudinguterohke Hedon Spa

15 aug. Superfit.ee blogi: Naudinguterohke Hedon Spa

Meil on härraga tavaks, et igal aastal tähistame oma pulmaastapäeva mõnes SPA-s. Tavaliselt oleme mingi põhjusel käinud Laulasmaal, kuidagi jäänud sinna pidama. Viimane kord aga valmistas kuidagi erilise pettumuse – tuba oli vaatega mürisevate ventilatsiooniagregaatide poole, SPA ja saunad olid üsna räpased, palju soomlasi ja vene rahvusest inimesi lärmamas, ka tavapäraselt hea Wicca oli seekord täis surnud kärbseid akendel ning toit ei hiilanud millegi erilisega.

Niisis hakkasime mõtlema kuhu me oma neljandal aastapäeval võiksime minna minna. Kindlasti on alati oluline argument, et koht asuks mere ääres ja oleks pisut luksuslikum. No vähemalt mulle, sest meri ja lainete mühin on minu jaoks oluline stressimaandaja. Kuna ma olin ise varem käinud Hedonis ja lausa armusin sellesse ning ka sõbrad soovitasid tungivalt sinna minna, siis tuli otsus üsna lihtsalt. Muidugi me tahtsime ka pisut luksust ja vaikust nautida, milleks on Hedon SPA ideaalne. Mis võiks olla veel mõnusam kui ilma lasteta, vaikuses ja rahus.

Toa broneerisime Hedon SPA kodulehel ja saime kohe 10 EURi boonusraha, mida saime kasutada SPA hoolitsuste eest tasumiseks. Pole küll suur raha, aga ikkagi meeldiv boonus.

Kohale jõudes ei pidanud muidugi pettuma. Juba vastuvõtus tervitas meid mõnus soe emotsioon. Toa broneerimisel lisasin palve, et võimalusel sooviks merepoolset tuba. Kuna broneerisime majutuse vähem kui nädal aega ette, siis olin enam kui kindel, et meil ei õnnestu seda saada. Aga jess, saime soovitud merepoolse toa, mis lisaks oli perfektselt korras ja iga viimne kui detail oli vuntsitud ja sätitud, armas kaardike koristasja poolt laual. Aitäh! Ja see vaade otse meie rõdult!!!

Loe edasi superfit.ee blogist >>

Kommentaare pole

Vabandust, kommenteerimine on hetkel suletud.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Just leave your valid email address below.
Email Quantity We won't share your address with anybody else.