Sildid

Superfit.ee blogi: Minu 10 elumuutvat soovi. Minu totaalne muutmine!?

06 veebr. Superfit.ee blogi: Minu 10 elumuutvat soovi. Minu totaalne muutmine!?

Andsin omale mõni aasta tagasi lubaduse, et 40 aastasena olen elu parimas vormis, nii füüsiliselt kui vaimselt. Pidevalt mõlgub see lubadus meeles aga jätkuvalt hiilin kõrvale või teen kõike poolikult. Uue aasta alguses tabas mind ehmatus, et see ümmargune nuber on varsti ukse ees. Noh peaaegu. 1,5 aasta pärast. Harjumuste muutmiseks ja tulemuste saavutamiseks on aga see sisuliselt juba homme. Appi! Apppiii!

Kui olete siia lehele varem sattunud, siis teate kindlasti, et jupiti üritan ennast muuta. Kuigi alati ei ole kõik õnnestunud, arvan ma ikkagi, et kuradi hea töö olen juba teinud. Eelkõige oma mõtetega vaeva näinud. Õppinud elu teise nurga alt vaatama ja hindama. Proovinud rohkem hinnata sisu kui välist. Seega alustan samm-sammu haaval enda “totaalset muutumist”.

Mõeldes, mida tahaksin enda juures muuta, on mul pikemalt mõlkunud meeles ja/või vaikselt nii umbes 10 teemaga tegelenud. Enamus neist on omavahel seotud ja toetavad üksteist. Panin endale meeldetuletuseks oma 10 soovi lühidalt kirja. Tulevikus kirjutan kõigil nendel teemadel juba pikemalt.

Loe edasi superfit.ee blogist >>

 

Kommentaare pole

Vabandust, kommenteerimine on hetkel suletud.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Just leave your valid email address below.
Email Quantity We won't share your address with anybody else.