Sildid

Kodumaine ja stiilne bränd WOOLISH

29 apr. Kodumaine ja stiilne bränd WOOLISH

WOOLISH on Viljandis asuv kudumeid disainiv ja tootev ettevõte.  WOOLISH toodab kodusisustust ning imelist kootud riietust.

Ettevõte ütleb enda kohta järgmist: “Kodusisustus on paljuski mõjutatud puhtast Skandinaavia stiilist ja värvidest. Mitmekülgsust pakuvad klassikalised mustrid nagu palmik, pits ja romb. Mahedatele Skandinaavia sisustuses esinevatele toonidele (hall, valge, beež) toovad vaheldust värviküllasemad geomeetriliste mustritega tooted.
Disaineriteks ja tootearendajateks on ettevõtte kolmanda ja neljanda põlvkonna esindajad, kes lähtuvad toodete elluäratamisel pisidetailidest, originaalsusest ja soovist pakkuda midagi, mis paneb ütlema „ See toode on lihtsalt nii WOOLISH! “ Eesmärk – pakkuda kvaliteetseid, 100% lambavillast originaalseid kodusisustus tooteid. Meie toode peab pakkuma, erinevalt levinud kodutekstiilidest, kordumatut elamust iga päev…jälle ja jälle ja jälle……lihtsalt nii mõnusalt WOOLISH on ennast kerida selle pehme, paksu, sooja ja koheva pleedi alla ( kui täna kerisin, siis kerin homme ka J ). Idee – kõik peab olema puhas ja lihtne – ehk mustrid, materjalid ja toode ise peavad olema kordumatud aga praktilised. Filosoofia – pakkuda elamust lihtsatest asjadest, mis on praktilised, kordumatud ning aitavad inimestel ka kõige tavalistematel hetkedel tunda, et neid ümbritsevad erilised asjad, mille väärilised nad on.”

 

WOOLISH’i toodetega saad tutvuda kodulehel >

Noppeid WOOLISH’i tootevalikust

Fotod: WOOLISH

 

 

Tags:
, ,
Kommentaare pole

Vabandust, kommenteerimine on hetkel suletud.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Just leave your valid email address below.
Email Quantity We won't share your address with anybody else.